Dziś jest 24 Marzec 2017 imieniny obchodzi: Gabriel, Marek, GaborNarodowy Dzień Życia

Rekolekcje dzieci i młodzieży


R E K O L E K C J E        W I E L K O P O S T N E      2017
dla dzieci i młodzieży
w kościele św. Bartłomieja w Opocznie

        ŚRODA – 22 marca

  9:00spotkanie  dla klas  ze szkoły  podstawowej: IV, V, VI

10:15 spotkanie  dla młodzieży  gimnazjalnej  i  szkół  średnich

11:30 spotkanie  dla klas: 0, I, II, III

CZWARTEK – 23 marca

  9:00 spotkanie  dla klas  ze szkoły  podstawowej:  IV, V, VI

10:15spotkanie  dla młodzieży  gimnazjalnej  i  szkół  średnich

11:30 spotkanie  dla klas: 0, I, II, III

15:00Nabożeństwo Pokutne dla klas: IV, V, VI

15:15 – Spowiedź Święta dla  klas: IV, V, VI

15:45Nabożeństwo Pokutne dla młodzieży gimnazjalnej
             i szkół średnich

16:00 – Spowiedź Święta dla  młodzieży gimnazjalnej i szkół średnich

PIĄTEK – 24 marca  

  9:00 Msza Święta  z nauką  dla  klas:  IV, V, VI

10:15 Msza Święta  z nauką  dla młodzieży  gimnazjalnej 
             i szkół  średnich

11:30 Msza Święta z nauką dla klas: 0, I, II, III

        DROGA KRZYŻOWA

16:00 – dla dzieci

17:15 – dla młodzieży  gimnazjalnej  i szkół  średnich                         


R E K O L E K C J E

W I E L K O P O S T N E   2017

                 dla dzieci w Szkole w Bielowicach

 

 ŚRODA – 22 marca

13:30 – spotkanie dla dzieci

 

 

 
CZWARTEK – 23 marca

13:30 – spotkanie dla dzieci ,
           Spowiedź Święta
            oraz Droga Krzyżowa

 

 

PIĄTEK – 24 marca

13:30  MSZA ŚWIĘTA z nauką        

                      

 

  

R E K O L E K C J E

W I E L K O P O S T N E   2017

dla dzieci i młodzieży w Szkole w Ogonowicach

    

  ŚRODA – 22 marca

8:00 – spotkanie dla gimnazjalistów

9:00 – spotkanie dla dzieci

 

 

 
 CZWARTEK – 23 marca

8:00 – spotkanie dla gimnazjalistów

9:00 – spotkanie dla dzieci

SPOWIEDŹ ŚWIĘTA (w kościele parafialnym:  15:00 - dzieci

                                                                   15:45 - młodzież)

 

 PIĄTEK – 24 marca

9:00 – wspólna DROGA KRZYŻOWA  oraz MSZA ŚWIĘTA
           z nauką dla dzieci i młodzieży

                      

 

 

R E K O L E K C J E

W I E L K O P O S T N E   2017

dla dzieci i młodzieży w Szkole w Bukowcu 

 

ŚRODA – 22 marca

10:00 – spotkanie dla gimnazjalistów

11:00 – spotkanie dla dzieci

 

 

 
CZWARTEK – 23 marca

10:00 – spotkanie dla gimnazjalistów

11:00 – spotkanie dla dzieci

 

PIĄTEK – 24 marca

10:00 – wspólna DROGA KRZYŻOWA, a następnie

             MSZA ŚWIĘTA z nauką dla dzieci i młodzieży

 

                    

                

                          

                         

Dodano: 21 marzec 2017
Przez: Grzegorz
Wielkopostne nabożeństwa 2016
Nabożeństwa wielkopostne
Droga Krzyżowa
Piątek
godz.   830 – dla dorosłych
godz. 1600 – dla dzieci
godz. 1715 – dla młodzieży i dorosłych

Gorzkie Żale
Niedziela, godz. 1700


Dodano: 03 marzec 2017
Przez: AK
Sakrament chrztu świętego od lutego do lipca 2017 r.

Chrzty święte w kolegiacie św. Bartłomieja w Opocznie
luty – lipiec 2017 r.

    luty 2017 r.
    •  4 lutego, sobota, godz. 1500,
    • 12 lutego, niedziela, godz. 1200,
    • 18 lutego, sobota, godz. 1500,
    • 26 lutego, niedziela, godz. 1200.

    marzec 2017 r.
    •  4 marca, sobota, godz. 1500,
    • 12 marca, niedziela, godz. 1200,
    • 18 marca, sobota, godz. 1500,
    • 25 marca, sobota, godz. 1700.
    • 26 marca, niedziela, godz. 1200.

    kwiecień 2017 r.
    •  1 kwietnia, sobota, godz. 1500,
    • 16 kwietnia, Wielkanoc, godz. 1300,
    • 23 kwietnia, Niedziela Miłosierdzia, godz. 1200,
    • 29 kwietnia, sobota, godz. 1415,
    • 30 kwietnia, niedziela, godz. 1200.

    maj 2017 r.
    • niedziela, 14 maja, godz. 1200,
    • sobota, 20 maja, godz. 1415,
    • niedziela, 28 maja, godz. 1200.

    czerwiec 2017 r.
    •  3 czerwca, sobota, godz. 1415,
    • 11 czerwca, niedziela, godz. 1200,
    • 17 czerwca, sobota, godz. 1500,
    • 25 czerwca, niedziela, godz. 1200.

    lipiec 2017 r.
    •  1 lipca, sobota, godz. 1400,
    •  9 lipca, niedziela, godz. 1200,
    • 15 lipca, godz. sobota, 1500,
    • 23 lipca, niedziela, godz. 1200,
    • 29 lipca, sobota, godz. 1500.

 

Dodano: 24 styczeń 2017
Przez: AK
Kolędujmy małemu Jezusowi... styczeń 2017 r.

Kolędujmy małemu Jezusowi...
styczeń 2017 r.



Święta Bożego Narodzenie zachwycają swoim niepowtarzalnym pięknem, które wyraża się w niezwykłych dekoracjach, urokliwych śpiewach i niezwykłej atmosferze. W naszej kolegiacie w tym świątecznym okresie wiele grup pragnęło swoim śpiewem i inscenizacją oddać hołd małemu Jezusowi i podzielić się bogactwem swego wnętrza. Poniższe zdjęcia ukazują niektórych z tych, którzy śpiewali i kłaniali się Jezusowi.



Rozwiń wiadomość i zobacz więcej zdjęć

Czytaj dalej ...
Dodano: 23 styczeń 2017
Przez: AK
Kolęda 2016/2017

KOLĘDA
Wizyta pasterska
27 grudnia 2016 r. – 21 stycznia 2017 r.

    wtorek, 27 grudnia 2016 r.
  • od godz. 900 – Bukowiec Opoczyński.
    środa, 28 grudnia 2016 r.
  • od godz. 900 – na Skale, ul. Limanowskiego, Przodowników Pracy, Robotnicza, Skalna, Mostowa;
  • od godz. 1100 – na Skale, ul. Wapienna;
  • od godz. 1530 – osiedle Trąbki, ul. Waryńskiego, Chopina, Starzyńskiego.
    czwartek, 29 grudnia 2016 r.
  • od godz. 900 – I część Woli Załężnej: droga na Libiszów, Kolonia, Góry, Pawłówka;
  • od godz. 900 – I część Bielowic: Wykny z domami nad Strumykiem;
  • od godz. 1530 – ul. Zielona, osiedle Piastowskie.
    piątek, 30 grudnia 2016 r.
  • od godz. 900 – Wola Załężna: pozostała część od ul. Staromiejskiej do Zameczku i Kolonia Piaski;
  • od godz. 1530 – osiedle Trąbki: ul. Hubala, osiedle Na Starostwie: ul. Łąkowa, Parkowa, Żesławskiego, Nowa.
    sobota, 31 grudnia 2016 r.
  • od godz. 900 – Bielowice (pozostała część).
    poniedziałek, 2 stycznia 2017 r.
  • od godz. 900 – Dębinki, ul. Rzeczna i Błonie, ul. Wałowa;
  • od godz. 1530 – ul. Batorego (domy i blok), wszystkie bloki przy ul. Kwiatowej.
    wtorek, 3 stycznia 2017 r.
  • od godz. 900 – Janów i Dzioły;
  • od godz. 1530 – ul. Stodolna, Skłodowskiej 4, 6 i 8;
  • od godz. 1800 – ul. Skłodowskiej 3.
    środa, 4 stycznia 2017 r.
  • od godz. 900 – ul. Przedszkolna i Łazienna, Dzielna (jadąc od Opoczna prawa strona);
  • od godz. 1530 – ul. Skłodowskiej 10 i 12.
    czwartek, 5 stycznia 2017 r.
  • od godz. 900 – Dzielna (jadąc od Opoczna lewa strona);
  • od godz. 1530 – ul. Skłodowskiej 14, 16 i 26.
    sobota, 7 stycznia 2017 r.
  • od godz. 900 – ul. Kwiatowa (domy prywatne), osiedle Kwiatowe i Millennijne;
  • od godz. 1400 – ul. Piotrkowska.
    poniedziałek, 9 stycznia 2017 r.
  • od godz. 900 – Sitowa;
  • od godz. 1530 – ul. Skłodowskiej 18 i 20.
    wtorek, 10 stycznia 2017 r.
  • od godz. 900 – Karwice, Adamów;
  • od godz. 1530 – ul. Inowłodzka, ul. Skłodowskiej 24 i 24a.
    środa, 11 stycznia 2017 r.
  • od godz. 900 – ul. Krótka, Libiszewska, Daleka;
  • od godz. 1530 – ul. Perzyńskiego, Biernackiego (domy prywatne), ul. Biernackiego bloki 22 i 24.
    czwartek, 12 stycznia 2017 r.
  • od godz. 900 – ul. 1 Maja, Cicha, Spokojna; Świnna;
  • od godz. 1530 – ul. Mickiewicza (wszystkie bloki);
  • od godz. 1630 – ul. Mickiewicza (domy prywatne).
    piątek, 13 stycznia 2017 r.
  • od godz. 900 – Ogonowice (1. część: od torów do obwodnicy);
  • od godz. 1530 – ul. Moniuszki, Piwna, Garncarska; ul. Kolberga (dawny hotel Optexu).
    sobota, 14 stycznia 2017 r.
  • od godz. 900 – Ogonowice (2. część: od obwodnicy do szkoły);
  • od godz. 1400 – ul. Kolberga.
    poniedziałek, 16 stycznia 2017 r.
  • od godz. 900 – Ostrów; ul. Drzymały;
  • od godz. 1530 – ul. Spacerowa (domy prywatne oraz bloki); ul. Żeromskiego (blok nr 1).
    wtorek, 17 stycznia 2017 r.
  • od godz. 900 – Różanna;
  • od godz. 1530 – ul. Żeromskiego, bloki parzyste (2, 4, 6, 8. 10);
  • od godz. 1630 – ul. Żeromskiego, bloki nieparzyste (5, 5a, 5b, 7, 7a);
  • od godz. 1730 – ul. Żeromskiego, blok 7b.
    środa, 18 stycznia 2017 r.
  • od godz. 900 – ul. Piaseczna, Sobieskiego, 17. Stycznia, Zjazdowa, Janasa, Kazimierza Wielkiego;
  • od godz. 1530 – ul. Słowackiego 1, 3, 5, 7, 9;
  • od godz. 1700 – ul. Słowackiego 11, ul. Polna.
    czwartek, 19 stycznia 2017 r.
  • od godz. 900 – ul. Konopnickiej 1, 2, Plac Strażacki, ul. Szpitalna, Plac Kilińskiego;
  • od godz. 1530 – ul. Norwida 1, 1a, 3;
  • od godz. 1700 – ul. Kościelna, Targowa.
    piątek, 20 stycznia 2017 r.
  • od godz. 900 – ul. Kołomurna, Kowalskiego, Szewska, Sportowa;
  • od godz. 1530 – ul. Norwida 4, 5, bloki przy ul. Staromiejskiej 25, ul. Staromiejska (1. część – od ul. Kościelnej do ul. Moniuszki i Targowej).
    sobota, 21 stycznia 2017 r.
  • od godz. 900 – ul. Staromiejska (2. część – od ul. Moniuszki i Targowej po Wolę Załężną), Plac Zamkowy, Plac Kościuszki;
  • od godz. 1400 – na indywidualne zaproszenia.

 

Dodano: 25 grudzień 2016
Przez: AK

<< Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Nast�pny >>

Copyright © Parafia pw św. Bartłomieja w Opocznie 2008 - 2017. Projekt i wykonanie - ITCserwis.pl